XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019

1. Do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego… m.in. art. Rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk, która założyła klinikę Budzik dla osób w śpiące; Reportaż z najpopularniejszego sanktuarium maryjnego Czech w miejscowości Svaty Hostyn…

1. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Boskiej Szkaplerznej zapraszam na Mszę świętą do Ratnowic na godz. 8.00 do Ratnowic.

1. W piątek od godz. 20.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu z komentarze Słowa Bożego na najbliższą Niedzielę – zapraszam.

1. Za tydzień 21-szego lipca w niedzielę po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Okolicznościowa ofiara po poświęceniu pojazdu przeznaczona jest dla naszych misjonarzy pracujących na misjach. Z góry składam wielkie Bóg zapłać za dar modlitwy i finansowego wsparcia.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła oraz ofiary składane na kwiaty w najbliższym czasie proszę o sprzątanie następujące rodziny:
    Jasienicy Górnej: Tomczyszyn Krystyna, Grodzka Jadwiga, Szerszeń Krystyna
    Ratnowice:
    Jaskólska Krystyna, Bochniarz Izabela, Moskal Renata

ŚWIĘTY KRZYSZTOFIE

PATRONIE KIEROWCÓW

MÓDL SIĘ ZA NAMI

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Dopierała Paweł s. Piotra zam. Paczków i Jakubów Ewa c. Janusza zam. Meszno /II/

Dźwigała Tomasz Jerzego zam. Nysa i Borkowska Patrycja c. Jacka zam. Meszno /I/